Wbc 5,77 çıktı normal dedi sizce başka test yaptırmalı mıyım?

Merhabalar ben yaklaşık olarak 45 gün önce korunmalı olarak bir ilişkiye girdim fakat tam ereksiyon olamadığım için birleşmenin ortasında kondomu çıkardım ilk cinsel deneyimimdi. sonrasında yani bugün hastanede bir kan testi yaptırdım wbc 5,77 çıktı normal dedi sizce başka test yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri cinsel yolla bir enfeksiyon kapıp kapmadığınız yönünden bir fikir vermez.En iyisi bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun risk durumunuza göre gereken testleri istesin