WBC değeri 3,85 çıktı. Size de danışmak istiyorum bu değer ne anlam ifade ediyor benim için!

WBC değeri 3,85 çıktı .1990 doğumluyum. doktora sordum düşük dedi fakat tekrar test yaptırırsan daha sağlıklı olur dedi. herhangi bir gribal enfeksiyona geçiriyor muydun test aşamasından dedi . hiç bir problemim yoktu dedim. size de danışmak istiyorum bu değer ne anlam ifade ediyor benim için!

Tahlil.com Cevabı : Gripal enfeksiyonler sırasında WBC değeri düşebilir, ancak biz de bir kez daha tekrarlatmanızı öneririz..