Wbc değerim 11.5 çıktı. doktorum bişeyim olmadığını söyledi. bir gün önce bulantım bu gün ise ishalim vardı?

wbc değerim 11.5 çıktı. doktorum bişeyim olmadığını söyledi. bir gün önce bulantım bu gün ise ishalim vardı. ishal, kan tahlilini verdiğim sırada durmuştu. sorum, bu wbc değeri fazla yüksek değil peki bu değer gün içinde yükselebilir mi?

Tahlil.com Cevabı : WBC değerininde kayda değer bir yükseklik yok, bu konuda doktorunuza katılıyoruz