Wbc değerim 17,5 . MCH 32,3 , NEU 14,5H ,MONO1,32H, NEU% 83H kalp hastasıyım 2005 yılında bypass oldum.dün aniden şiddetli ateşlendim.tahlil sonuçlarım yukarıda

WBC DEĞERİM 17,5 . MCH 32,3 , NEU 14,5H ,MONO1,32H, NEU% 83H kalp hastasıyım 2005 yılında bypass oldum.dün aniden şiddetli ateşlendim.tahlil sonuçlarım yukarıda.bypass için damar alınan bacağım aynı bacağımda mantardan mikrop kapmış.doktor duocid verdi(intaniye)geçmedi.hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon geçirdiğinizin anlaşılıyor. Kullandığınız antibiyotik etkisiz olabilir. Eğer bacağınızda mantar kaynaklı bir enfeksiyon varsa farklı bir ilaç kullanmanız gerekir. Tekrar intaniye doktorunuza danışmanızı öneririz.