Wbc değerim 1.8 çıktı.Fakat doktorun izinli olduğu söylendi. Ben bu durumda nereye başvurmalıyım, lütfen bilgilendirir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz oldukça düşük.Neden düşük olduğunun araştırılması gerek.Tahlili bir kere daha yaptırın,yine düşük çıkarsa,en yakın ile gidip orda Hematolojiye başvurabilirsiniz.Enfeksiyonlara karşı da riskli durumdasınız.WBC yani lökosit değerinizin düşmesi enfeksiyonlara karşı koruyuculuğunuzu azaltmaktadır.