WBCdegerim 3.59 olarak gözlemlendi. doktorum önemli bir durum olmadıgını söyledi fakat sizlerinde yorumunuzu almak istedim

merabalar. dün halsizlik şikayeti ile doktora muayene oldum. tahlil sonucumda WBCdegerim 3.59 olarak gözlemlendi. doktorum önemli bir durum olmadıgını söyledi fakat sizlerinde yorumunuzu almak istedim teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz, 10-15 gün sonra tekrarlatmanızı öneririz..