Estetik ameilyatı olacağım. Esrar aldım. Bir sorun çıkar mı?

Yarin estetik ameliyati olucam ve carsamba aksami esrar ictim yarin anestezi aldigmda herhangi bir sorun cikarmi acaba acil cevao alabilsem mutlu olucam.

Tahlil.com Cevabı : Ne oranda aldığınıza da bağlıdır.Ameliyat öncesi anestezi doktoruna bu durumu bildirmenizde yarar var.