:Yaklaşık 20 gündür geçmeyen öksürüğüm var.Akciğer filminde bir şey bulunamadı.

Yaklaşık 20 gündür geçmeyen öksürüğüm var.Akciğer filminde birşey bulgulanmadı.Kandeğerlerimin de normal olduğu belirtildi.Lökosit 5.4 eritrosit4.5 sedimentasyon 24 CRP negatif olarak sonuç alındı.Sinecod 50 mg verilid grçmedi ne yapmalıyı

Tahlil.com Cevabı : Alerjik nedenli bir öksürük akla geliyor.Öncelikle KBB ve sonra da göğüs hastalıkları doktorlarına başvurunuz.