Yaklaşık 4 haftalık gebeliğim de 19 şubatta düşük olmaya başladı.Yaklaşık ne kadar süre sonra beta HCG değeri normal aralığına iner?

Yaklaşık 4 haftalık gebeliğim 19 şubatta düşük olmaya başladı. O gün beta HCG değerim 870 idi. 24 şubatta 220 ve 28 şubatta 118 oldu değerim yapılan kan tahlillerine göre. Kanamam çok azaldı ve artık parça da gelmiyor. Yaklaşık ne kadar süre sonra beta HCG değeri normal aralığına iner?

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG değerinin tamamen normale inmesi bir kaç ayı bulabilir.Ancak bunun çok da önemi yok.Sonuçta düşük yapmışsınız ve er geç normale inecek Beta HCG değeri.