Yaklaşık 6 ay önce bir cinsel birliktelik yaşadım korunuyor olmama rağmen kesin bir sonuç edinmek istiyorum.

 Yaklaşık 6 ay önce bir cinsel birliktelik yaşadım korunuyor olmama rağmen kesin bir sonuç edinmek istiyorum. bahsettiğim süre zarfını göz önünde bulundurarak bana kesin sonuç verecek bir tanı yöntemi önerebilir misiniz? Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : HIV ELİSA testi yardımcı olacaktır.Bir devlet hastanesine başvurabilirsiniz