Yaklaşık bir haftadır bacaklarımın üstünde 8-10 tane morluk vardı.

yaklaşık bir haftadır bacaklarımın üstünde 8-10 tane morluk vardı.dun doktora gittim bir sürü tahlill istedi.aldığım sonuçlarda cpr değeri 3.45 sedimantasyon değeri 34 çıktı. doktor bişey yok üşütmüşsündür ondan yüksek çıkmıştır dedii.bana biraz garip geldi.sizce bu değerler normal mi??

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz normal sayılır, ancak hemogram, plt sayımı, PT, INR, kanama zamanı testleri de yapılmalıdır..