Yarın normal döngüme göre adet olmam gerekiyor. bugün tahlil yaptırdım hcg değerim 44 çıktı.

 Yarın normal döngüme göre adet olmam gerekiyor. bugün tahlil yaptırdım hcg değerim 44 çıktı.doktorum adet günümün geçmesini beklemem gerektiiniz söyledi.. sizce hamilelik var mı? teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....