Yaş 18. 4 ay öce bir bayanla ters ilişkiye girme durumum oldu kuru öksürük ve nefes darlığı mevcut. aıds veya başka hastalık bulaşmış olabilirmi.

mrb yaş 18. 4 ay öce bir bayanla ters ilişkiye girme durumum oldu. İlk aylarda idrar yolumda ağrı, yanma ve sıvı geldi. 4. aylarda ise (yani şu an) nedenini bilmediğim aşırı derecede kuru öksürük ve nefes darlığı mevcut. aıds veya başka hastalık bulaşmış olabilirmi. hangi bölüme gidp ne yaptrmalym

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıklarına başvurmanızı öneririz..