Yaş 25 perhiz süresi 4 gün ejakülat miktarı:4 ml. renk:krem likefaksiyon süresi:25 dk. ph:7,4 bulanıklık:opak viskozite:normal aglütinasyon?

yaş 25perhiz süresi 4 günejakülat miktarı:4 ml.renk:kremlikefaksiyon süresi:25 dk.ph:7,4bulanıklık:opakviskozite:normalaglütinasyon:normalepitel hücresi:negatiflökosit:nadireritrosit: negatifbakteri:negatifsperm konsantrasyonu:94milyon/ml1 saat sonraki hareketA(ileri-tek yönlü hareketli):%20B(ileri-dalgalı hareketli):%37C:%13D:%302 saat sonraki hareket;A(ileri-tek yönlü hareket):%17B(ileri-dalgalı hareketli):%35C:%13D:%35Normal Sperm: %12Anomalili Sperm: %88Baş anomalisi: %26Akrozom anomalisi: %15Boyun ve mid-piece anomalis: %21Kuyruk anomalisi: %26yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Anormal sekili sperm sayısı fazla bir üroloji uzmanına danışın