Yaş 86 açlık kan 261.3 HbA1ctamkan. 9.2 CRP(türbidimetrik) 14.49 Sedimantasyon 41

Yaş 86 açlık kan 261.3 HbA1ctamkan. 9.2 CRP(türbidimetrik) 14.49 Sedimantasyon 41 Yurt dışında Haziran ayında bronşit hastalıgından kortizon ve antibiyotik (augmentin)tedavisi gordu tedavi tamamlanmadan(1haftahastanede kaldı)yurda dondu ensülin tedavisine baslandı yukarıdaki sonuclar 9-11.07.2014

Tahlil.com Cevabı : Klasik diabet bulguları var.Değerler de oldukça yüksek.Doktor kontrolünde tedavi ve diyetini sürdürmeli.