Yaşım 14 Ferritin değerim 1.4 arttırmak için ne yapmalıyım? Ne yemeliyim?

Yaşım 14 Ferritin değerim 1.4 arttırmak için ne yapmalıyım? Ne yemeliyim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle ilaç tedavisi olmalısınız ve bunun nedenine yönelik de tahliller yapılmalı.Hematoloji bölümüne başvurunuz.