Yaşım 16. diz kapağı ağrısı nedeniyle doktora başvurdum ?

 Yaşım 16. diz kapağı ağrısı nedeniyle doktora başvurdum yapılan tahliller sonucu sedimantasyon değerim 53 çıkmış. henüz doktora okutmaya gidemedim, ne tür risklerim olabilr ?

Tahlil.com Cevabı : Tek başına sedim yüksekliği sizi korkutmasın, yukarıda da belirtildiği üzere bir çok nedenle yüksek çıkabilir.