Yaşım 22 bir yıl önce endokrinde tiroidlern tembel dedi ancak ilaç vermedi?

 Yaşım 22 bir yıl önce endokrinde tiroidlern tembel dedi ancak ilaç vermedi dün tekrar gittim test sonuçlarım glukoz 106 - ldl 155 - kolesterol 226- anti tpo 65.6 - anti tg 84.5 - T4 1.01 - tsh 1.49 - fsh 7.19 - prolaktin 21.78 - Lh 2.87 testesteron 0.41 ayrıca 7 aydır adetim 2 gnden fazla sürmüyor ve 2 aydır yüzmde kıllnma var spor yapıyrm dytte ama kilo veremiyorum evlenicem yardım edin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Diabet yönünden risk altında olabilirsiniz, bir endokrinoloji uzmanına başvurun