Yaşım 24, benim kan tahlil sonuçlarımın bazıları kolesterol 204 trigliserid 170 rbc 5.06 mvc 83.4

Yaşım 24, benim kan tahlil sonuçlarımın bazıları kolesterol 204 trigliserid 170 rbc 5.06 mvc 83.4 mpv 8.4 hgb14.0 normal değerler mi acaba?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit değerlerinizde hafif bir yükseklik var.24 yaşında olduğunuz da dikkate alınırsa,bu yaş için biraz yüksek değerler.Düzeli spor,diyet düşürmede yararlı olacaktır.