Yaşım 34 iki çocuk annesiyim idrarda yanma ve kan gördüm dr gittim.

merhaba benim yaşım 34 iki çocuk annesiyim idrarda yanma ve kan gördüm dr gittim. tahlil sonuçlarım : trigliserid : L 28.91 bilirubin (total): H 1.66 bilirubin (direkt): H 0.59 bilirubin (indirekt): H 1.06 crp: H 6.63 kreatinin: L 0.42 kan üre azotu: L 4.93

Tahlil.com Cevabı : Gönderdiğiniz sonuçların şikayetlerinizle bir ilgisi yok. İdrar tahlili ve gerekirse idrar kültürü yaptırmanız gerekli.