TOKSOPLAZMA IgM POZITIF 0.74 NEGATIF <0.55 POZITIF >0.65 TOKSOPLAZMA IgG POZITIF 83 IU/mL NEGATIF <4 POZITIF >8 TOKSOPLAZMA IgG avidite 0.075

 Daha öncede sordum cvp vermediniz cevabınız benim için önemli ben gebelik düşünüyorum cevaplarsanız sevinirim toxo testi sonuçlarım normal mi?? TOKSOPLAZMA IgM POZITIF 0.74 NEGATIF 0.65 TOKSOPLAZMA IgG POZITIF 83 IU/mL NEGATIF 8 TOKSOPLAZMA IgG avidite 0.075

Tahlil.com Cevabı :  Toxo IG M pozitifliği olağan değil bu nedenle doktorunuz Avidite istemiş, avidite düşük çıkmış. Bu konuda diğer muayene bulgularınızla birlikte doktorunuz karar verecektir.Toxo avidite hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/toxoplasma-ve-toxoplasma-enfeksiyonu-avidite-testi-nedir