Yaşım 37,rahimde 3.88 cm kist olduğu söylendi tahlil sonuçları LY# 3.58, CA-125 13.3 çıktı.

 Yaşım 37,rahimde 3.88 cm kist olduğu söylendi tahlil sonuçları LY# 3.58, CA-125 13.3 çıktı. rahim içi yapışıklık olduğunu söyledi buna sebep geçirdiğim operasyonlarmış hala ağrılarım devam etmekte ne yapmalıyım teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir sorun yok.Doktorunuz muayene bulguları ve diğer tahliller ile birlikte bir değerlendirme yapacaktır.