Yıldızlı değerler bunlar;

WBC:4,34HGB:11.02HCT:34,17MCV:75,71MCH:24.41RDW:17.39PDW:21,25 yıldızlı değerler bunlar..kansızlık dendi fakat interntte WBC düşüklüğ kan kanesi olabilir diyo acaba öyle bişey olabilrmi?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz normal,kan kanserinden korkmayın.İnternette yalan yanlış çok bilgi var.Ancak kansızlığınız var,tedavi olmalısınız