Yine tahlile gerek var mı?

Anti hbs elisa 0 negatif iu/l hbs ag rutin 0.46 negatif index anti hiv rutin 0.28 negatif index anti hcv 0.13 negatif index seroloji tpha negatif vdrl rpr negatif Yine tahlile gerek varmi tsk saygilarimla

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Doktorunuz gerek görmedikçe tahlil yaptırmayın.