York test yaptırmak istiyorum.Bir laboratuvara gitmeli miyim? York test nasıl yapılıyor ?

Tahlil.com Cevabı : York test yaptırmak istiyorsanız ,bir sağlık kuruluşuna gitmak diye bir zorunluluğunuz yok.Parmak ucundan kan alınması testin yapılması için yeterlidir.York test yapan merkezlere, kendi aldığınız kan örneğini özel kitle kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz.
.York test ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

York test nedir?