Yorumlar mısınız? HBcAg -0,243 negatif(-) Anti HCV Ig G -0,037 negatif (-) HBsAG 0,037 nagatif (-)

HBcAg -0,243 negatif(-) Anti HCV Ig G -0,037 negatif (-) HBsAG 0,037 nagatif (-) Anti-HBc (anti-CORE) -0,047 pozitif (+) Anti-HDV -1,60 negatif (-) Pcr Hbv Dna testi negatif (-) (Bulanamadı yazıyor) Hastalığım nedir acaba? bu konuda aydınlatabilir misiniz!

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA negatif ise bir hastalığınız yoktur..