Yorumlar mısınız teşekkürler

idrar tahlilimde dansite 1.017 ref 1016-1022 wbc 6 ref <5 bakteri orta ref negatif epitel 10 ref negatif görünüm bulanık leu +++ ref <10 nit +++ ref negatif ket negatif ref <5 diğer değerler normaldir. dansite yukarıda yazıldığı gibi 1.017 dir. yorumlar mısınız teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Dansite değeriniz normal sınırlardadır, ancak idrarda enfeksiyon görünüyor, idrar kültürü alınmasını öneririz..