Rahimde 52 mm bir kist gördü

idrar tahlılım lokosit 14-15, oritosit 4-5,epitel bol.birde ca-125 6,00 çıktı doktor rahimde 52 mm bir kist gördü ve fakülteye sevk etti ameliyat edilmesi lazım içi yogun dedi.bu kadar küçük bir kist ameliyatsız geçmezmi,annemde rahim kanseriydi aldırdı şuan iyi genetik olurmu acaba

Tahlil.com Cevabı : Yumurtalık kistlerinde 5 cm. ameliyat sınırıdır. Ancak içinin yoğun olup olmaması da önemlidir. Doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..