Yukardaki değerlerin ilki venofer serum kullanmadan önce, ikincisi venoferden sonra

Hgb 8.4-9.1 Hct 26.7 -28.9 Mcv 76.4-78.9 Mch 24.1-24.8 Demir serum 36-421 Ferritin 4.2-167.9 Yukardaki değerlerin ilki venofer serum kullanmadan önce, ikincisi venoferden sonra. 31. Haftann icindeyim. Sizce tahlil sonuclarim Nasıl, bu iki sonuc arasnda 16 gun var ve iki kutu venofer kullandm

Tahlil.com Cevabı : Hgb ile tek değer yazılmıştır.. yükselip yükselmediğini göremiyoruz..