Yüksek olan değerlerim : wbc13.7 4,5-10,3 plt431 156-373

wbc13.7 4,5-10,3 plt431 156-373 pdw 10,8 11,0-18,0 neu #8,7 2,1-6,1 mon %9,1 5,1-9,0 mon#1,2 0,3-0,8 diğer değerlerim normal aralıkta bu değerler normal değerin çok altında ya da çok mu üstünde şimdiden saygılarımı sunar teşekkür.

Tahlil.com Cevabı :  WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusukluguPLT yani trombosit değeriniz de  yüksek.Bu normal değil. PLT testi hakkında bilgi almak ve hangi durumlarda yüksek çıktığını çğrenmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız.Bir hematoloji uzmanına da danışmanızda yarar var.PLT Testi ve yüksekliği