yumurtalıklarımın çatlamadğnı, hormon testi yaptırmamı söyledi hamilelik riski hala var mı?

Sevgilimle normal şekilde ilişkiye hiç girmedm. Üstümüz giyinikti o boşaldı. Adetim çok gecikti. En son 19 mayısta regl oldum. Bugün hamilelik testi yaptım negatifti. Kadın doğuma gittim ultrasonla baktı ve yumurtalıklarımın çatlamadğnı, hormon testi yaptırmamı söyledi hamilelik riski hala var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde gebelikten bahsedilmez. Gecikmenin tek sebebi gebelik değildir. Tahlillerinizi ihmal etmeyin.