yumurtaliklarimin oldugu yer seğriyor hamile olmabilirmiyim?

Iyi günler.2aydır adet oluyorum.2.ay gecikerek oldum.3kere idrarla gebelik testi yaptırdım negatif çıktı ama karnım büyümeye başladı,yumurtaliklarimin oldugu yer seğriyor hamile olmabilirmiyim? Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Kasık seğirmeleri gebelik belirtisi değildir. İdrar testinden emin olamıyorsanız kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz. Çok daha güvenilirdir.