Yumurtam küçük olduğu için FOLBİOL TABLET 5MG ve DUPHASTON DİDROGESTERON 10MG ilaçlarını verdi. Hamilelik oluşur mu?

Merhaba bugün doktora gittim ve doktor bana yumurtaların çok küçük dedi Bana hap verdi FOLBİOL TABLET 5MG diğeri ise DUPHASTON DİDROGESTERON 10MG ne zaman hamile kalırım ve bebeğe etki olur mu kaç ay da hamile kalırım?

Tahlil.com Cevabı : Tedavinizi doktorunuzun önerdiği şekilde kullanıp kontrole gitmelisiniz..