Yurt dışında yaşıyorum ve buradaki sağlık kuruluşlarının gösterdiği ilgiyi pek beğenmiyorum ve bununla birlikte kan testi sonuçlarım;

Merhaba, Yurt dışında yaşıyorum ve buradaki sağlık kuruluşlarının gösterdiği ilgiyi pek beğenmiyorum ve bununla birlikte kan testi sonuçlarım; Leucocytes 9.7 Erythrocytes 5.09 Hemoglobine 151 Ht 0.445 VGM 87.4 TGMH 29.7 CGMH 339 DVE 13.3 PLAQUETTES 363 PCT 0.285 VPM 7.9 DVP 15.9 Saygılar...

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.