Zaman zaman az miktarlarda esrar kullanırdım ama yalnızca hayatımın bi dönemi ve bağımlılık haline gelmedi.

Merhaba iyi geceler. Zaman zaman az miktarlarda esrar kullanırdım ama yalnızca hayatımın bi dönemi ve bağımlılık haline gelmedi. şimdi uyuşturucu testine giricem kan veya idrar mı olacak bilgim yok. 7 aydır kullanmıyorum. Tespit edilme ihtimali nedir ? İlginiz için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu ve benzeri maddeleri kullanan okurlarımızdan zaman zaman bu tür sorular geliyor. Öncelikle sizi uyarmamız gerekiyor. Bu tür maddeleri kullanmak yasal olmayıp, daha önemlisi de sağlığınız için de son derece zararlıdır.Bağımlılığınız var ise en yakın sağlık kuruluşuna tedavi için başvurunuz.Uyuşturucu kullanımını saptayan testler ancak yasal otoriteler veya ilgili doktorlar gerek gördüğünden istenen testlerdir.Uzun süre kullanmadığınız için çıkma şansı da düşüktür.