Eklem ağrısı,ellerde uyuşma var.bunun yanısıra agrım olduğu zaman üsüyorum.tırnaklarım hafif morarmakta

mrhb. 1 yıldır intihaplı romatizma tedavisi görmekteyim.ANA 1/100 homojen granüler boyanma:pozitif çıktı.ve bunun için ANA profili testi yapıldı.sadece nükleozom pozitif cıktı.crp19,7(0-5 aralık) eklem ağrısı,ellerde uyuşma var.bunun yanısıra agrım olduğu zaman üsüyorum.tırnaklarım hafif morarmakta

Tahlil.com Cevabı : Romatizmal bir rahatsızlığınız var gibi görünüyor, romatoloji tarafından takip ve tedavi edilmeniz uygundur..