Zayıf olduğumdan ve sürekli hastalandığımdan dolayı babam rahatsızlıklarımı öğrenmek için

zayıf olduğumdan ve sürekli hastalandıgımdan dolayı babam rahatsızlıklarımı öğrenmek için kan testi ve idrar testi yaptıracak kullanmış olduğum bonzai esrar gibi maddeler testlerde belli olur mu benim bel sırt ağrılarım var bunun içinde kan idrar testi yapılacak o maddeleri kullandığım anlaşılırmı

Tahlil.com Cevabı : Rutin testlerde anlaşılmaz ama önerimiz sağlığa tümüyle zararlı olan bu maddeleri kesinlikle kullanmamanız.