Öncelikle bizlere böyle bir platform sunduğunuz için sizlere minnettarız

mrb lar, öncelikle bizlere böyle bir platform sunduğunuz için sizlere minnettarız . hocam şüpheli ilişkimden 7,8 ay sonra kendi aile doktoruma yaptırmış olduğum testlerimin sonuçları şöyle: vdrl:negatif,hbsag:negatif 0.27, anti hcv: negatif:0.14,anti hiv negatif :0.33 yorumunuz için şimdiden tşkler

Tahlil.com Cevabı : İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Sonuçlarınız normal. Herhangi bir sıkıntı yok.