Zevk suyu ile hamile kalınır mı?

 Erkek arkadaşımla 9 kasımda sürtünerek ilişkiye girdik onun üstünde hiç bişey yoktu bende ise iç çamışırı ve asla boşalmadı. zevk suyu geldimi bilemicem vajinaın içinde yüzlerce spermi öldüren bi salgı varsa zevk suyudan hamile kalınırmı fena psikolojim bozulmuş durumda yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz gibi spermlerin vajinayı geçmesinde bir çok engel bulunuyor. Ancak zevk suyu ile hamile kalma ihtimalinden çok düşük de olsa söz edilebilir. Adet gecikmeniz olması durumunda gebelik testi yaptırmanız size daha net bilgiler verecektir.