Zevk suyu kıyafetlerden geçip hamile bırakır mı ?

Pantolon üstünden sürtünme yoluyla zevk suyu diğer pantolona geçip hamile bırakma riski var mıdır kız arkadaşım ıslaklığı hissettiğini söylüyor yardımcı olabilir misiniz hamilelik durumu var mıdır boşalma durumu olmadı.

Tahlil.com Cevabı : Pantolondan sperm geçişi yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir.Bu durumda hamilelikten bahsedemeyiz.Bu konuyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.