Sürtünmeli ilişki sonrası 2 kere adet gördüm hamile olabilir miyim?

Hocam 6 martta sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.Anüs bölgesine boşalma oldu.Günümde 25 Mart da adet oldum.Sonra şüpheden dolayı idrar testi yaptım negatif çıktı.Nisan 17 gibide yine adet oldum.Ama baş dönmesi ve bulantım kusma var. Gebe olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet kanaması hamile olmadığını göstermektedir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.