Zevk suyu üzerimizdeki kıyafetlerden geçip hamile bırakabilir mi?

Hocam iyi günler,sprmlerin küçük ihtimalde olsa çamaşırlardan geçeceğini belitmişsiniz,peki zevk suyu dış ve iç çamaşırlardan geçip hamilelik riski yaratır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz çok düşük bir ihtimal. Hiç bir zaman için kesin cevaplar verilmez bu tür konularda ancak ihtimal belirttiğim gibi çok düşük. Yapılması gereken adet gecikmesi 1 haftadan fazla olur ise gebelik testi yaptırmak.