Zevk suyuna vajinama dokundu. Adet olursam her şey normal mi?

Sevgilimle ilişki yaşamadık sevgilim kendi kendine boşalırken boşalmadan önce ben onun pen*sine dokundum üzerinde baksırı vardı ama baksırıda zevk suyu varken dokundum aradan bir kaç dakika geçtikten sonra vajinama dokundum bu durumda hamilelik olur mu? Adetime 1 hafta var adet olursam her şey normal mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması görür iseniz hamilelik durumundan söz edilemez.

l********** :

Peki böyle bi durumda hamilelik olur mu? Bide bu durumdan sonra benm adetime 6 gün vardi ama bugün oldum bu normal mi?

Cevap:

Adet tarihinin dönemsel olarak veya yaşanan stresten dolayı bir kaç gün erken olması veya gecikmesi normaldir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.