Zevk suyunda sperm var mıdır ?

2-3 hafta once erkek arkadasımla seviştik sürtünme ile oldu. Bende iç çamasırı vardı ondada vardı sürterken ıslaklık geldi ve sorduğumda zevk suyu oldugunu söyledi biz genede devam ettik yani bu durumda hamilelik riski varmıdır? zevk suyunda sperm varmıdır ? şimdi kabız oldum 2 haftadır

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu içeriğinde oldukça düşük yoğunlukta sperm bulmak mümkündür. Zevk suyu teması ile hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir. Kabızlık şikayetiniz devam ederse nedenini öğrenmek için ilgili doktora muayene olmanız gerekebilir.