Zevk suyunu sildiğim peçeteyi vajinaya değdirdim gebe kalmış olabilir miyim?

Merhaba hocam kolay gelsin. Reglinin 5.gününde sevgilimle yakınlaştık. Boşalma olmadı. Sadece birbirimize dokunduk asla vajinaya bir temas olmadı.pen*steki zevk suyunu bir peçete ile sildik sonra o peçete ile 5 10 dk sonra vajinada ki zevk sularını sildik.Reglisi akşam yine devam etti bu şekilde bir hamilelik söz konusu mu acaba? Sevgilimin adetine daha 2 hafta falan var.

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamilelik ihtimalinden bahsedemeyiz.