18 yaşındayım sevgilimle arkadan bir ilişki yaşadım 10 dk sürdü sürmedi

18 yaşındayım sevgilimle an*l bir ilişki yaşadım 10 dk sürdü sürmedi istemediğimi söyledim içeri girmedi ve sevgilim geri çekildi boşalma olmadığını söylüyor ancak zevk suyu ile hamile kalınabilineceğini duydum hemen temizlenemedim 1 kaç saat sonra temizlendim acaba hamile olabilr myim?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz yok denecek kadar azdır..