18 yaşındayım wbc değerim 4.3 ,mono yüzdesi 13.6, hgb 9.6,hct 31.1,mcv 73.5 mch 22.7,mchc 30.9,rdw 16.5 bunlar tahlilimde verilen sınır aralığında olmayan değerlerim...

18 yaşındayım wbc değerim 4.3 ,mono yüzdesi 13.6, hgb 9.6,hct 31.1,mcv 73.5 mch 22.7,mchc 30.9,rdw 16.5 bunlar tahlilimde verilen sınır aralığında olmayan değerlerim, aynı zaman da grip oldugum ve regl zamanımda yapılmış bir test tahlilimdeki bu değerler neden sınır aralıklıarı içerisinde çıkmamış olabilir? Bana yardımcı olur musunuz? Önemli bir hastalığım mı var?

Tahlil.com Cevabı : Belirgin olarak anemi yani kansızlık bulgularınız var.