2 gün önce yaptırdığımız tam kan sayımında wbc değeri 6.5 iken 2 gün sonra yapılan kan sayımında wbc 2.7 ye düşmüştü.Bu arada antibiyotik kullandık.Grip olabileceğim de söylendi.Yorumunuzu bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Wbc değerinin düşmesi viral bir enfeksiyon geçirildiğini düşündürüyor.grip olma ihtimali mevcut.ancak antibiyotik grip tedavisinde kullanılmaz.Geçmiş olsun.