21 yasındayım yaklasık 8 9 aydır ader göremiyyorum erkek arkadaşımla ilişki yasadık ve içime boşaldı?

mrb 21 yasındayım yaklasık 8 9 aydır ader göremiyyorum erkek arkadaşımla ilişki yasadık ve içime boşaldı şimdi ise kadın doğuma hormon testi yaptırmaya gideceğim her hangi bir sorun çıkarmı kızlıgımın olmadıgı anlaşılır mı yada hamile olabilir miyim sonuçta uzun zamandır adet olamıorum

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar uzun süre adet olmamanız doğal değil, hamilleik ihtimaliniz de olabilir.Yapılacak tahlillerde detaylı bilgi alınacaktır ancak kız olup olmadığınız yani bakireliğiniz hakkında bir bilgi vermez hormon tahlili sonuçları