25 yasindayim 4 gundur kemiklerimde agri hissetmem ve asiri derecede yorgunluk sikayetyle doktora gittim

Ben 25 yasindayim 4 gundur kemiklerimde agri hissetmem ve asiri derecede yogunluk sikayetyle doktora gittim sonuclarim : edta'li tam kan testind e WBC L 3,1. PCT .L 0,15. NE L36,20. LY H. 52,90. ATL. H 2,5. NE# L 1,14. Serum CRP. <5.0. Degerler bunlar

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit değeriniz düşük çıkmış.Bu konuya dair sitemizde detaylı ilgi bulunmakta.Arama motorumuzdan detaylı bilgi bulabilirsiniz.